אודות מאיה קדם, מעצבת פנים

"מאיה קדם היא לא רק מעצבת פנים, אלא גם אמנית של החלל. בעלת סטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים המזוהה איתה למעלה מעשור, מאיה היא הכתובת לכל מי שמחפש את המומחה בתחום התכנון הפנימי."

את לימודי האדריכלות ועיצוב הפנים סיימתי בהצטיינות במגמת אדריכלות ועיצוב פנים במכללת אורט סינגאלובסקי. הידע המקצועי הזה, בשילוב עם התשוקה הגדולה לעיצוב, מאפשר לי להביא לידי ביטוי את ראיית העולם הייחודית שלי בכל פרויקט.

אל תחום עיצוב הפנים הגעתי לאחר שנים של עבודה כיועצת פנג שואי, בעלת הסמכה Dip.F.FSh, כאשר יותר ויותר לקוחות יותר מרמזו לי שהרעיונות שלי עולים בהרבה על שירותי כיועצת פנג שואי. למעשה, עסקתי בעיצוב ובסטיילינג עוד הרבה לפני שנרשמתי ללימודי עיצוב ואדריכלות פנים.

ההתמחות שלי בתחום ההום סטיילינג והלבשת הבית מאפשרת לי להפוך כל חלל למרחב אסתטי, פונקציונלי ובעיקר מותאם אישית ללקוח. אני מעשירה את עצמי באופן תדיר בטרנדים החדשים בתחום העיצוב ואדריכלות הפנים מהארץ ומהעולם. כך אני יכולה להציע ללקוחותיי עיצוב פנים מושלם, שמשלב חומרים איכותיים, טרנדים עכשוויים וגישה על זמנית.

העבודה שלי כמעצבת פנים היא לא רק מקצוע, אלא גם תשוקה. אני אוהבת, נושמת ומתרגשת מכל פרויקט ומכל חלל שאני מעצבת, והמטרה העיקרית שלי היא להביא לידי ביטוי את החלומות והרצונות של הלקוחות שלי באופן המושלם ביותר.

מעבר לעיצוב פנים ופנג שואי, למדתי גם רייקי, נומרולוגיה וטיהור אנרגטי ועסקתי בתחומים האלו מספר שנים. בנוסף אף העברתי הרצאות סדנאות בחלק מהנושאים, מתוך כוונה לשתף את הידע שלי, לספק כלים והבנה ולהציע למשתתפים כלים כדי ליישם תובנות אלו בחייהם היומיומיים.

סדנת טיהור אנרגטי - 12/3/2007
סדנת טיהור אנרגטי - 12/3/2007

גם היום, בנוסף לעיצוב פנים, אני ממשיכה להעניק יעוץ אישי על פי הנומרולוגיה ושוקלת לחזור להעברת סדנאות בעתיד. בינתיים אני מעבירה הרצאות, ערבי עיון וערבים חברתיים לקהלים ולקבוצות בכל הגדלים.

ההרצאות בנושאי נומרולוגיה מותאמות לקהל הצופים ולאופי שלו, בין אם אלו חברי ארגון, ערב רווקות, קהל מזדמן, מועדון חברים וכו'. התאמת ההרצאות יכולה להיות בנושאים עסקיים, נושאי זוגיות, התפתחות אישית, הכוונה אישית ועוד.

מאיה קדם, מעצבת פנים
מאיה קדם, מעצבת פנים

מאיה מספקת שירותי עיצוב פנים במרכז הארץ בכלל, ובערים נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, יבנה, גדרה, באר יעקב, מודיעין והסביבה בפרט.

למידע נוסף על שירותי העיצוב שאני מציעה