אודות מאיה קדם, מעצבת פנים

"מאיה קדם היא לא רק מעצבת פנים, אלא גם אמנית של החלל. בעלת סטודיו לעיצוב ואדריכלות פנים המזוהה איתה למעלה מעשור, מאיה היא הכתובת לכל מי שמחפש את המומחה בתחום התכנון הפנימי."

את לימודי האדריכלות ועיצוב הפנים סיימתי בהצטיינות במגמת אדריכלות ועיצוב פנים במכללת אורט סינגאלובסקי. הידע המקצועי הזה, בשילוב עם התשוקה הגדולה לעיצוב, מאפשר לי להביא לידי ביטוי את ראיית העולם הייחודית שלי בכל פרויקט.

ההתמחות שלי בתחום ההום סטיילינג והלבשת הבית מאפשרת לי להפוך כל חלל למרחב אסתטי, פונקציונלי ובעיקר מותאם אישית ללקוח. אני מעשירה את עצמי באופן תדיר בטרנדים החדשים בתחום העיצוב ואדריכלות הפנים מהארץ ומהעולם, כך שאני יכולה להציע ללקוחותיי עיצוב פנים מושלם, שמשלב חומרים איכותיים, טרנדים עכשוויים וגישה על זמנית.

העבודה שלי כמעצבת פנים היא לא רק מקצוע, אלא גם תשוקה. אני אוהבת, נושמת ומתרגשת מכל פרויקט ומכל חלל שאני מעצבת, והמטרה העיקרית שלי היא להביא לידי ביטוי את החלומות והרצונות של הלקוחות שלי באופן המושלם ביותר.

מאיה קדם, מעצבת פנים
מאיה קדם, מעצבת פנים

מאיה קדם מספקת שירותי עיצוב פנים במרכז הארץ בכלל, ובערים נס ציונה, ראשון לציון, רחובות, יבנה, גדרה, באר יעקב והסביבה בפרט.