מאמרים על עיצוב פנים

קובץ מאמרים בנושא עיצוב פנים, סגנונות עיצוב, טיפים לעיצוב חדרים, טרנדים, ועוד.

מוזיאון הבילויים גדרה
עיצוב פנים בגדרה

המושבה גדרה מכונה "מושבת הביל"ויים" כשהיא המושבה היחידה אשר הוקמה על ידי אנשי ביל"ו. המושבה, שהוקמה עוד בשנת 1884, מיצבה עצמה כאחד מהישובים האיכותיים שיש לאזור השפלה להציע.

יבנה ממעוף ציפור
עיצוב פנים ביבנה

העיר יבנה מהווה את אחת הערים הבולטות שקיבלה לתוכה מקום המדינה מגוון רחב של תושבים יהודים ממדינות שונות. כיום נחשבת העיר במישור החוף הדרומי כעיר של קדמה וחינוך ובה אחוז גבוה של אוכלוסייה צעירה.

טיפים לעיצוב חדרי בנים

במקרים ובהם ישנו הצורך לעצב חלל של חדרי ילדים המיועדים לבנים, יהיה מדובר ברוב המקרים במספר אלמנטים שמעצבי הפנים יתקלו בהם בכל פעם מחדש.
אז איך בעצם חשוב לפעול בטרם נתפנה לעצב חדר ילדים לבנים במשפחה? ישנם מספר טיפים שיש וחשוב שתכירו.

קניון רחובות
עיצוב פנים ברחובות

מבט על סמל העיר רחובות מגלה הרבה אודותיה. עיר שבה ניתן למצוא עד היום שטחי גידול של פרדסים וזאת לצד מסגרות לימוד מהמובילות בישראל. ייחודה של עיר כפר זו יש בה להוות חלק מאופי עיצוב השכונות והבתים בתחומה.

עיצוב פנים על זמני
עיצוב על זמני – למה צריך להיזהר מטרנדים?

כמו בתחומים רבים וטובים גם בתחום עיצוב הפנים ישנה הסכנה של הגעת טרנדים רגעיים וברי חלוף אשר מביאים רבים לאמץ את אותם טרנדים, כשהם הופכים לאלמנט מרכזי בעיצוב החלל ונשארים שם גם בחלוף דקות התהילה שלהם.

חדר אמבטיה מעוצב
טיפים לעיצוב חדר אמבטיה

חדר האמבטיה מהווה חלל נוסף בו אנו יכולים לזכות לכמה דקות של חסד ומנוחה לגוף לאחר יום עבודה מפרך. מדובר על חלל שאותו חשוב למצות בצורה המרבית וזאת כדי לאפשר לכל מי שעושה בו שימוש את הנוחות המרבית.

מדרחוב רוטשילד בראשון לציון
מעצבת פנים בראשון לציון

העיר ראשון לציון מהווה את העיר הרביעית בגודלה בישראל, דבר מעניק לה מעמד חשוב בקרב ערי המרכז. סיפורה וייחודה של העיר מהווה בהחלט השראה עבור עבודתם של מעצבי פנים בראשון לציון.

חדר תינוקות מעוצב
5 טיפים לעיצוב חדר תינוקות

הכניסה המרגשת של תינוק למשפחה מביאה עמה אושר ושמחה. בין היתר, עלינו להכין את הקרקע להגעת התינוק וזאת גם באמצעות עיצוב פנים של חדר התינוקות. חדר שיאפשר לתינוק, קודם כל, מרחב נעים ומאפשר.

מטבח מעוצב
עיצוב מטבח 2020 – מה חדש ומה מתחדש?

חלל העבודה העיקרי בביתנו הוא המטבח. מקום שמאגד סביבו התרחשות רבה שיש בה לאפיין את הבית בריחות וטעמים הנוגעים לרגשות וזיכרונות עמוקים של רבים מאיתנו. על מנת להפוך חלל זה לנוח ונעים לעבודה חשוב להכיר את האלמנטים העיצובים ששנת 2020 מביאה עימה.

חדר שינה מעוצב
עיצוב חדר שינה 2020 – למה הם כל כך קטנים?

עיצוב פנים של חדר השינה מהווה גם הוא חלל שלגביו נרצה להקדיש מחשבה. במקום בו אנו נחים ונרגעים חשוב כמובן ליצור חלל מזמין. כזה המעניק את התחושה שכאן ניתן להקדיש את הזמן לעצמנו וגופנו.

חדר ילדים מעוצב
5 טיפים לעיצוב חדר ילדים

על מנת שנוכל להפוך את חדר הילדים בבית לחדר מזמין, נעים וכיפי חשוב להכיר במספר עקרונות מנחים הנוגעים לעיצוב הפנים של חלל זה וזאת בכדי שחדר הילדים יהפוך לחדר שלא משמש רק לשינה, אלא גם כמרחב נעים של משחק וכיף עבור ילדיכם.

סלון בעיצוב כפרי
עיצוב פנים כפרי – למי זה מתאים?

למול סגנון עיצוב הפנים המודרני והמתחדש, רבים עדיין מעדיפים להעניק לבית שלהם עיצוב פנים כפרי חם ונעים, סגנון אשר מכיל בתוכו צבעים עשירים, חמים ועזים והוא עדיין מועדף על לא מעט אנשים.

מעצב פנים בעבודה
איך בוחרים מעצב פנים

הבחירה במעצב פנים מהווה בחירה משמעותית בכל פרויקט של שיפוץ ובנייה וטעות יהיה לחשוב שמדובר במותרות. בהחלטה על מעצב פנים חשוב כמובן להכיר ולדעת למה להתייחס.

עיצוב מודרני בסלון
עיצוב פנים בסגנון מודרני – מה זה אומר?

מקורו של עיצוב פנים מודרני הוא במדינות מערביות עוד בשנות ה-30 של המאה ה-20. בבסיסו, עיצוב זה עושה שימוש רציונלי בחומרים מודרניים קיימים וזאת בהתבסס על פונקציונאלית תוך הימנעות משימוש במוטיבים מסורתיים.

עיצוב פנים – מה זה ומי צריך את זה?

במסגרת פרויקט של בנייה או שיפוץ ישנו החלק הנוגע לעיצוב פנים החלל. מדובר בשלב בו אנו נותנים ביטוי ליצירתיות שלנו, יחד עם אנשי מקצוע בתחום, וזאת בכדי שנוכל ליהנות ולהרגיש בטוח ונוח בחלל בו אנו חיים ועובדים.